Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 191
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2017705
15791
357
Books: History
2020075
15792
357
Books: History
Emile M. Cioran: A bomlás kézikönyve. Ford.: Cziszter Kálmán. Bp., 1999, Atlantisz. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
2020076
15793
357
Books: History
Hunnivári Zoltán: Anti-Kristó. hn., 2001, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
2048619
15794
357
Books: History
Márki Sándor: Egyetemes és hazai történelem: Az ókor története; Bp., 1912, Athenaeum. Vaknyomott vászonkötésben
2029272
15795
357
Books: History
Asztalos Miklós: II. Rákóczi Ferenc és kora. Bp., 1934, Dante. 492 p.+32 t. (képanyag) +1 kihajtható térkép. Kiadói aranyozott címeres egészvászon-kötésben, jó állapotban. 2029088
15796
357
Books: History
A korona kilenc évszázada. Történelmi források a magyar koronáról. Vál.: Katona Tamás. Bp., 1979, Magyar Helikon. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 2045089
15797
357
Books: History
Benedek Elek: A magyar nép múltja és jelene. 2. kötet.: A bölcsőtől a sírig. Bp., 1898., Athenaeum, 463+4 p.+ 19 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel is gazdagon illusztrálva. Kiadói, festett, aranyozott, egészvászon-kötésben, kopott, foltos, megviselt borítóval, két hiányzó képtáblával, néhány lap szélén javítással. 2049384
15798
357
Books: History
Pintér Lajos-Für Lajos: Agrártörténeti életrajzok. Magyar Mezőgazdasági Múzeum, 1985 Kiadói vászonkötés, papír védőborítóval
2044450
15799
357
Books: History
2 Sümeghy György kötet: Naplók, interjúk '56-ról. Bp., 2006. Enciklopédia.; Kép Szó. Képzáművészek 56-ról. Bp., 2004. Polg-art
2044479
15800
357
Books: History
Tóbiás Áron: A magyarok vére. Le sang des Hongrois. Tudósítások tollal, mikrofonnal. Bp., 2007. Szerzői. Kiadói papírkötés
2047982
15801
357
Books: History
Hóman Bálint-Szekfű Gyula: Magyar történet. I-V. köt. Bp., 1935-1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Harmadik kiadás. Kiadói félbőrkötésben, kopott gerincekkel és borítókkal.
2047914
15802
357
Books: History
Trianoni Szemle évkönyv. VIII. évf. 2016. Szerk.: Szidiropulosz Archimédesz. Bp.,2016, Trianon Kutatóintézet Közhasznú Alapítvány. Kiadói papírkötésben. A főszerkesztő, Szidiropulosz Archimédesz dedikációjával. Térkép-melléklettel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF