Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 191

15791.

Rufpreis:
1 600 HUF

Emile M. Cioran: A bomlás kézikönyve. Ford.: Cziszter Kálmán. Bp., 1999, Atlantisz. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
15792.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hunnivári Zoltán: Anti-Kristó. hn., 2001, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
15793.

Rufpreis:
1 200 HUF

Márki Sándor: Egyetemes és hazai történelem: Az ókor története;  Bp., 1912, Athenaeum. Vaknyomott vászonkötésben
15794.

Rufpreis:
1 000 HUF

Asztalos Miklós: II. Rákóczi Ferenc és kora. Bp., 1934, Dante. 492 p.+32 t. (képanyag) +1 kihajtható térkép. Kiadói aranyozott címeres egészvászon-kötésben,  jó állapotban.
15795.

Rufpreis:
2 000 HUF

A korona kilenc évszázada. Történelmi források a magyar koronáról. Vál.: Katona Tamás. Bp., 1979, Magyar Helikon. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15796.

Rufpreis:
800 HUF

Benedek Elek: A magyar nép múltja és jelene.  2. kötet.: A bölcsőtől a sírig. Bp., 1898., Athenaeum, 463+4 p.+ 19 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel is gazdagon illusztrálva. Kiadói, festett, aranyozott, egészvászon-kötésben, kopott, foltos, megviselt borítóval, két hiányzó képtáblával, néhány lap szélén javítással.
15797.

Rufpreis:
800 HUF

Pintér Lajos-Für Lajos: Agrártörténeti életrajzok. Magyar Mezőgazdasági Múzeum, 1985 Kiadói vászonkötés, papír védőborítóval
15798.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 Sümeghy György kötet: Naplók, interjúk '56-ról. Bp., 2006. Enciklopédia.; Kép Szó. Képzáművészek 56-ról. Bp., 2004. Polg-art
15799.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tóbiás Áron: A magyarok vére. Le sang des Hongrois. Tudósítások tollal, mikrofonnal. Bp., 2007. Szerzői. Kiadói papírkötés
15800.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hóman Bálint-Szekfű Gyula: Magyar történet. I-V. köt. Bp., 1935-1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Harmadik kiadás. Kiadói félbőrkötésben, kopott gerincekkel és borítókkal.
15801.

Rufpreis:
5 000 HUF

Trianoni Szemle évkönyv. VIII. évf. 2016. Szerk.: Szidiropulosz Archimédesz. Bp.,2016, Trianon Kutatóintézet Közhasznú Alapítvány. Kiadói papírkötésben. A főszerkesztő, Szidiropulosz Archimédesz dedikációjával. Térkép-melléklettel.
15802.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF