Magyarország kultúrtörekvései 896-tól-1935-ig. Bp., 1935, Központi Gyógy- és Üdülőhelyi Bizottság, 280 p. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötésben, laza fűzéssel, hiányzó lapokkal (281-319 p.), kijáró lapokkal, rossz állapotban.
Schutzbach Csaba: Friedrich István. (100 éve történt az őszirózsás forradalom.) Veszprém, 2018, Magyar Vidék Országos 56-os Szervezet Országos Központja. Kiadói papírkötés.
Dr. Kaulen Ferenc: Asszyria és Babylonia. A legujabb fölfedezések után. Ford.: Dr. Szabó Árpád. Történeti Nép- és Földrajzi Könyvtár. XXXVIII. köt. Temesvár, 1891, Csanád-Egyházmegyei Könyvsajtó. Negyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, egy lap kijár.
Szinay Sándor: II. József. Ébresztő Népszerű Tudományos Füzetek XI. kötet. Bp., 1912, Világosság Rt., 30+2 p. Kiadói papírkötés, hiányos, sérült borítóval.