Porzellan Zahl der Lose: 95
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2020019
11161
354
Drasche halacska a csigaháznál, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, m:14,5 cm 2019806
11162
354
Villeroy&Boch korsó, jelzett, hajszálrepedésekkel, fém tetővel, m: 17,5 cm
2019161
11163
354
Royal Austria porcelán tégely, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 7,5 cm 2018632
11164
354
Kahla mokkás készlet, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal 1956025
11165
354
Limoges France WC papírtartó, részben kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, 17,5×13,5 cm
1965614
11166
354
Tirschenreuth hagymamintás hiányos készlet, összesen 19 db, apró kopásnyomokkal
1965612
11167
354
Tirschenreuth hagymamintás hiányos készlet, összesen 20 db, apró kopásnyomokkal 1911569
11168
354
Societe Ceramique szecessziós levestál ( 2db), tálak (4db), levonókepés, kopottak egyiken hajszál repedéssel, jelzett, 24×14-38×22 cm, összesen:6 db 2019670
11169
354
Royal Copenhagen váza és tálka, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 11×10,5 cm, m:19 cm 2019028
11170
354
Wallendorf vadászmotívumos porcelán pohár, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 8 cm
2020656
11171
354
Villeroy & Boch Jardins Francais tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 30,5 cm 2020578
11172
354
Rosenthal Meduza sorozat cukordoboz, matricás, jelzett (Versace), hibátlan, eredeti kopott dobozában, h:26 cm, m: 10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF