Porzellan Zahl der Lose: 95
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2020201
11137
354
Zsolnay kék furulyás juhász, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 26,5 cm 2020238
11138
354
Zsolnay áttört karimájú virágos váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 10,5 cm 2020231
11139
354
Zsolnay kék rőzseszedő asszony, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), apró kopásokkal, m: 30,5 cm 2019901
11140
354
Zsolnay eozin mázas kis váza, jelzett, apró kopásokkal, d: 9 cm 2019905
11141
354
Zsolnay eozin mázas kis váza, jelzett, apró kopásokkal, d: 9 cm 2019929
11142
354
Zsolnay eozin mázas áttört tál, jelzett, apró kopásokkal, d: 13 cm 2019932
11143
354
Zsolnay eozin mázas váza, jelzett, apró kopásokkal, d: 27 cm 2019973
11144
354
Zsolnay labdázó kislány, kézzel festett, jelzett, apró sérüléssel, m: 14,5 cm 2019985
11145
354
Zsolnay eozin mázas tyúkot etető kislány, jelzett, apró kopásokkal, m: 11,5 cm 1996197
11146
354
Zsolnay virágmintás teás készlet, matricás, jelzett: 6 db csésze+alj, kanna (pótolt tetővel!), cukortartó tetővel, tejkiöntő, kis kopásokkal 2019992
11147
354
Zsolnay eozin mázas ülő kislány, jelzett, apró kopásokkal, m: 8 cm 2019358
11148
354
Zsolnay nyuszi, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett m: 6 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF