Porzellan Zahl der Lose: 95
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2023268
11113
354
Herendi Viktória mintás porcelán leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 15×9 cm 2023252
11114
354
Herendi Sopron címeres tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 11,5×8,5 cm 2023285
11115
354
Herendi madaras virágos ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 6,5 cm 2023223
11116
354
Herendi zöld virágmintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 27 cm 2023189
11117
354
Herendi zöld virágmintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 27 cm
2023178
11118
354
15000
Herendi gyümölcsmintás porcelán tálka, jelzett (Glück Pál), kézzel festett, kis kopásnyomokkal, d: 20 cm 2022382
11119
354
Herendi petrezselyem mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm 2018607
11120
354
Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 18,5 cm 2018609
11121
354
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13,5×9 cm 2020013
11122
354
Herendi kígyós nő, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 24,5 cm 2019244
11123
354
Herendi virágmintás (Tertia) váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m:14 cm
2019006
11124
354
Herendi Táncsics mellszobor, fehérmázas, jelzett, apró kopásokkal, m: 21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF