Porzellan Zahl der Lose: 95
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2020016
11197
354
Táncos kislány, német porcelán, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 20,5 cm 2020946
11198
354
cca 1900 ételhordó készlet, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m:23 cm, d:16,5 cm 2019971
11199
354
Monogramos virág mintás tál, kézzel festett, jelzés nélkül, 40×38 cm 2019246
11200
354
Cluj portelan csibepár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12 cm 2018932
11201
354
Jelzett matricás tálka, hibátlan, d: 16 cm
2018846
11202
354
Jelzett (MCF) teás csésze és alj, matricás, apró kopásnyomokkal,
2018918
11203
354
Jelzett japán tálka, kézzel festett, hibátlan, 11×15 cm (2×) 2019236
11204
354
2005194
11205
354
TK tálka Ausztria címerével, matricás-aranyozott, kopott, d: 9,5 cm 1966806
11206
354
Kézzel festett, jelzett, japán váza párban, egyik fedél nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 12 és 15 cm (2×)
2005993
11207
354
Jelzett japán mokkás csésze és alj, kézzel festett, enyhén kopott
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF