Porzellan Zahl der Lose: 95
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2019250
11173
354
Lippelsdorf őz és gidája, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:12,5 cm 2018934
11174
354
Bareuther cukordoboz, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12 cm
2019240
11175
354
Arpo só-bors tartó, kopott aranyozással, matricás, 13×6,5 cm 2005097
11176
354
Ens háromágú rózsás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, rózsán apró lepattanással, m: 18 cm, h: 23,5 cm
2002733
11177
354
Augarten Wien virág mintás fedeles váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:31 cm
2008908
11178
354
Rosenthal bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 13,5×11×6 cm 2002722
11179
354
26000
Augarten Wien virág mintás tál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:29 cm
2017482
11180
354
Rosenthal Jruni Rosen falikép, matricás, jelzett, hibátlan, d: 15 cm 2008881
11181
354
Schlagenwald porcelán étkészlet darabjai. Nagy tálak, kiöntők, szószos. Matricás, jelzett, kis kopásoktól eltekintve hibátlan.
1974556
11182
354
11000
Royal Dux vadászkutyák, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:20,5 cm, h:27 cm
2004106
11183
354
Ilmenau német bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 12×8 cm 2019300
11184
354
Berliner Verkehrsbetriebe - BVG porcelán tál, matricás, jelzés nélkül, d: 24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF