Porzellan

Zahl der Lose: 95

Lippelsdorf őz és gidája, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:12,5 cm
11173.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bareuther cukordoboz, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12 cm
11174.

Rufpreis:
1 600 HUF

Arpo só-bors tartó, kopott aranyozással, matricás, 13×6,5 cm
11175.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ens háromágú rózsás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, rózsán apró lepattanással, m: 18 cm, h: 23,5 cm
11176.

Rufpreis:
5 000 HUF

Augarten Wien virág mintás fedeles váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:31 cm
11177.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Rosenthal bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 13,5×11×6 cm
11178.

Rufpreis:
1 000 HUF

Augarten Wien virág mintás tál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:29 cm
11179.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Rosenthal Jruni Rosen  falikép, matricás, jelzett, hibátlan, d: 15 cm
11180.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

Schlagenwald porcelán étkészlet darabjai. Nagy tálak, kiöntők, szószos. Matricás, jelzett, kis kopásoktól eltekintve hibátlan.
11181.

Rufpreis:
5 000 HUF

Royal Dux vadászkutyák, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:20,5 cm, h:27 cm
11182.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Ilmenau német bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 12×8 cm
11183.

Rufpreis:
1 000 HUF

Berliner Verkehrsbetriebe - BVG porcelán tál, matricás, jelzés nélkül, d: 24 cm
11184.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF