Porzellan Zahl der Lose: 95
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2019892
11149
354
Zsolnay labdázó kislány, kézzel festett, jelzett, apró sérüléssel, m: 15 cm 2019913
11150
354
Zsolnay eozin mázas kis váza, jelzett, apró kopásokkal, d: 9 cm 2019927
11151
354
Zsolnay eozin mázas hamutál, jelzett, apró kopásokkal, d: 12 cm 2020028
11152
354
Zsolnay birkózó medvék, részben kézzel festett, jelzett (Markup Béla), apró kopásokkal, m: 30 cm 2018768
11153
354
Zsolnay Pompadour teás csésze és csészealj, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett 2018966
11154
354
Zsolnay anya gyermekével, fehérmázas, jelzett (Sinkó András), apró kopásokkal, m: 16,5 cm 2000608
11155
354
Zsolnay virág mintás mokkás csésze és alj (6db), kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett 1937762
11156
354
44000
2020000
11157
354
Hollóházi porcelán mokkás csészék, 9 db + csészealjak, 8 db, jelzett, kopásnyomokkal 2019247
11158
354
Hollóházi porcelán Kaiser tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 15 cm 2019176
11159
354
Hollóházi porcelán kulacs és korsó, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 25 és 15 cm 2019908
11160
354
Hollóházi Szász Endre fali kép, matricás, jelzett, hibátlan, paszpartuban, korabeli kiadványban, 11×16,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF