Porzellan Zahl der Lose: 95
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2018963
11125
354
Herendi Eton mintás mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal 2019072
11126
354
Herendi Eton süteményes tányér, 6 db, kézzel festett, kopás nyomokkal, jelzett, d:19 cm 2002689
11127
354
Herendi Viktoria mintás nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 16 cm, m:14,5 cm 1907183
11128
354
26000
Herendi (CD) mintás három karú gyertyatartó (kivehető), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:42 cm, h:36 cm
2017972
11129
354
Herendi Eton mintás tálca, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 31×25 cm 1912621
11130
354
Herendi őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm
1974463
11131
354
Herendi Rotschild mintás áttört szélű tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:13 cm
2024838
11132
354
22000
Zsolnay talpas tálka, kézzel festett fémes eozin mázzal, apró mázhibákkal, jelzett (pajzs), formaszám: 433, m:6 cm, d:15 cm 1956380
11133
354
cca 1890 Zsolnay gyufadoboztartós hamuzó, kézzel festett porcelánfajansz, jelzett (csak mélynyomás), formaszám: 679, máz hibákkal, d: 12,5 cm, m:8,5 cm 2020224
11134
354
Zsolnay kék kenyérszelő asszony, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), apró kopásokkal, m: 30,5 cm 2019926
11135
354
Zsolnay eozin mázas hamutál, jelzett, apró kopásokkal, d: 12 cm 2020181
11136
354
Zsolnay néptáncos lány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF