Porzellan Zahl der Lose: 95
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2019281
11185
354
Arczkenőcs Dr. Sihulszky porcelán tégely, kis kopásnyomokkal, m: 4 cm, d: 3,5 cm 2023673
11186
354
Hatszemélyes süteményes és kávés készlet, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, egy csésze hiánnyal 2018673
11187
354
Retró porcelán asztali dísztál, jelzett, kis hibákkal, 27×12,5 cm 1941365
11188
354
2 db keleti nagyméretű porcelán váza, kézzel festettek, jelzettek, apró kopásokkal, m: 31 cm
1954972
11189
354
Porcelán gyógynövénytartó, matricás, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 12 cm 1961700
11190
354
Kínai fedeles urnaváza, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 26 cm 1956004
11191
354
Jelzett kínai "Famille rose" urna fedővel fa talpazattal, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m:24 cm
1956598
11192
354
Jelzett kínai "Famille rose" pillangós leveses csésze és kanál, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, összesen:11 db csésze és 12 db kanál 1956458
11193
354
Jelzett kínai "Famille rose" hiányos kávés készlet, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, összesen: 7 db 1932899
11194
354
19000
Kínai jelzett padlóváza, kézzel festett, kopás nyomokkal, m: 60 cm 1920265
11195
354
500
Jelzett osztrák mélytányér, kézzel festett, máz hibákkal, jelzett, d: 22,5 cm 2019484
11196
354
Jelzett szovjet mokkás csésze és alj ( 6db), hibátlan, jelzett, eredeti dobozában Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF