Tóth Sándor: Kossuth-emlékek Szabolcsban. Nyíri Honvéd Egyesület kiadványai Helytörténet2. Nyíregyháza, 2002, Nyíri Honvéd Egyesület. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. A szerző által dedikált.
Baktay Ervin: A világ tetején I-II. kötet. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 144 p.+35 t.(fekete-fehér fotók.)+312 p.+24 t.(fekete-fehér fotók.)+2 t. (térképek.) Harmadik kiadás. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel, foltos lapszélekkel, egy lap hiányzik az illusztrációk közül.
Fényes Elek: Magyarország geographiai szótára I-II. Bp., 1984, Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése-Állami Könyvterjesztő Vállalat. Reprint kiadás! Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
Legeza László: Burgenland. Várvidék és az Őrség. Bp., 2003, Mikes kiadó. Magyar és német nyelven. Számos fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
Hekler Antal: A budapesti Pázmány Péter Egyetem sorskérdései. Bp., 1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 30 p.+22 t. (Fekete-fehér fotókat tartalmazó képtáblák.) Kiadói papírkötésben, részben felvágatlan példány.
1979-1985 Tájak-korok-múzeumok sorozat 1-99. kötete, valamint egy duplum (52), benne egy hiánnyal (63.), összesen, 99 db. Valamint egy tartalomjegyzék prospektussal. Jó állapotban.