Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 218

15048.

Rufpreis:
1 000 HUF

15049.

Rufpreis:
800 HUF

Peterdi Pál: A Csaszi (a Császár-uszoda ). Magánkiadás. Papírkötésben
15050.

Rufpreis:
1 200 HUF

Budapesti Séták 9 kötete:  Bertalan Vilmos: Pest a reformkor és a szabadságharc idején.; Bertalan Vilmos: A régi Pest.; Feuer Istvánné: A Margitsziget.; Eszláry Éva: Tabán és a Víziváros.; Eszláry Éva: Óbuda;  Szilágyi János: Aqunicum.;  Gerevich László: A budai vár.; Dr. Gerő László: Pest a Millenium korában.; Csengeryné Nagy Zsuzsa: Városliget.; Bp., 1956-é.n., Fővárosi Emlékműfelügyelőség-Társadalom és Természettudományi Ismeretterjesztő Társulat.
15051.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Völgyesi Ferencné: Újra itthon. Tanulmányút Amerika és Európa 17 államán keresztül a háború kitörésének izgalmai között. A borító rajza Végh Gusztáv munkája. Lélek és Természettudomány. XXIII. szám. Bp.,1939,Hornyánszky V. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, gerinccel,  a borítókon gyűrődéssel.
15052.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db egyforma könyv.  Szabóky- Gera: A Belváros. Bp., 1988. Képzőművészeti. Kiadói kartonálásban.
15053.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Tarnóczi János: A Szent István bazilika éneklő kövei... - A templom története és műemlékei. - Bp.,1938, Sz. István Bazilika. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas gerinccel, volt könyvtári példány.
15054.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Mihályi Ernő: Pannonhalma részletes kalauza. Részletes helyi kalauzok 2. Bp.,1923., Turistaság és Alpinizmus, 1 t.+36 p. Szövegközti képekkel. Kiadói papírkötésben+ Pannonhalma. A Cuha völgye. Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 10. Bp.,1935, Bp. házinyomdája, 16 p.+ 1 t.+2 térkép. Kiadói papírkötés, foltos, kijáró lapokkal, megviselt állapotban.   1934 Tatabánya. Bp.,1934, Bp. házinyomdája, 16 p.+ 1 t.+2 térkép. Kiadói papírkötés, foltos.   1938 Veszprém. Herend. Bp., 1938, Bp. házinyomdája, 16 p.+ 1 t.+2 térkép. Kiadói papírkötés, foltos.
15055.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyar Fürdőkalauz. Szerk.: Erdős József. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1911. évi kiadás (Tata, Engländer) reprintje! Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15056.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

15057.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar városok. Szerk.: Csizmadia Andor et al. Bp., é. n., Vármegyei Szociográfiák Kiadóhivatala. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15058.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bart McDowell: Az ismeretlen Vatikán. James L. Stanfield fotóival. Fordította: Szebeny Klára. Bp., National Geogrphic Society-Officina Nova-Welcome. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
15059.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF