The Bátorliget nature reserves - after forty years -. Volume 1-2. Studia Naturalia. Szerk.: S. Mahunka. Bp.,1991, Magyar Természettudományi Múzeum. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, a borító kis folttal, jó állapotban.
Új Nagymagyarországért! Egyetemes szavalókönyv. Válogatott hazafias, vallásos és vegyes költemények gyűjteménye. 1918-1936. Legújabb ének- és zeneszámok jegyzékével. Iskolai és magánhasználatra. Összeáll.: Vollay Ferenc. Pekár Gyula előszavával. Debrecen, 1936, Városi Nyomda, 655 p. Kiadói papírkötés, foltos, egy lapon hiánnyal, 3 lapon javítással.
Vegyes könyvtétel, 3 db: Cinzia Valigi: Róma és a Vatikán. Narni-Terni, én., Puligráf. Kiadói papírkötés.; Velence emlékkönyv. Firenze,1992, Bonechi. Kiadói papírkötés.; Aranykönyv Firenze. A város remekművei. Firenze,1993, Bonechi. Kiadói papírkötés.
Breuninger, E(duard): Bilder aus Schwaben Gauen. Stuttgart, 1909, Chr. Scheufele. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, a gerincen kis sérüléssel.
Maria Antonia Sironi Diemberger: Tibet: A világ teteje múlt és jelen között. Fordította: Balogh Dániel. Bp.,1999, GABO. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.