https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 218

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
The Bátorliget nature reserves - after forty years -. Volume 1-2. Studia Naturalia. Szerk.: S. Mahunka. Bp.,1991, Magyar Természettudományi Múzeum. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, a borító kis folttal, jó állapotban.
1
15060.

The Bátorliget nature reserves - after forty years -. Volume 1-2. Studia Naturalia. Szerk.: S. Mahunka. Bp.,1991, Magyar Természettudományi Múzeum. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, a borító kis folttal, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szabó Győző: Supertravel. Bp.,2009, Athenaeum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. CD-melléklettel.
1
15061.

Szabó Győző: Supertravel. Bp.,2009, Athenaeum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. CD-melléklettel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Új Nagymagyarországért! Egyetemes szavalókönyv. Válogatott hazafias, vallásos és vegyes költemények gyűjteménye. 1918-1936. Legújabb ének- és zeneszámok jegyzékével. Iskolai és magánhasználatra. Összeáll.: Vollay Ferenc. Pekár Gyula előszavával. Debrecen, 1936, Városi Nyomda, 655 p. Kiadói papírkötés, foltos, egy lapon hiánnyal, 3 lapon javítással.
1
15062.

Új Nagymagyarországért! Egyetemes szavalókönyv. Válogatott hazafias, vallásos és vegyes költemények gyűjteménye. 1918-1936. Legújabb ének- és zeneszámok jegyzékével. Iskolai és magánhasználatra. Összeáll.: Vollay Ferenc. Pekár Gyula előszavával. Debrecen, 1936, Városi Nyomda, 655 p. Kiadói papírkötés, foltos, egy lapon hiánnyal, 3 lapon javítással.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
18
 
Garami László-Kurunczi Margit-Tóth Ágnes: Varázslatos Magyarország. Bp., 2003, Viva Media-Athenaeum 2000. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15063.

Garami László-Kurunczi Margit-Tóth Ágnes: Varázslatos Magyarország. Bp., 2003, Viva Media-Athenaeum 2000. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes könyvtétel, 3 db:  Cinzia Valigi: Róma és a Vatikán. Narni-Terni, én., Puligráf. Kiadói papírkötés.; Velence emlékkönyv. Firenze,1992, Bonechi. Kiadói papírkötés.; Aranykönyv Firenze. A város remekművei. Firenze,1993, Bonechi. Kiadói papírkötés.
1
15064.

Vegyes könyvtétel, 3 db: Cinzia Valigi: Róma és a Vatikán. Narni-Terni, én., Puligráf. Kiadói papírkötés.; Velence emlékkönyv. Firenze,1992, Bonechi. Kiadói papírkötés.; Aranykönyv Firenze. A város remekművei. Firenze,1993, Bonechi. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Váradi Péter Pál-Gaál Anikó: Korond és vidéke. Erdély. Székelyföld. Bp., 1994, KÖZDOK. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15065.

Váradi Péter Pál-Gaál Anikó: Korond és vidéke. Erdély. Székelyföld. Bp., 1994, KÖZDOK. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Mészáros László: Erdély természeti kincsei. Bp., 2003, Officina '96 Kiadó. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15066.

Mészáros László: Erdély természeti kincsei. Bp., 2003, Officina '96 Kiadó. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Csorba Csaba: Regélő váraink. Bp., 1999, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15067.

Csorba Csaba: Regélő váraink. Bp., 1999, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Breuninger, E(duard): Bilder aus Schwaben Gauen. Stuttgart, 1909, Chr. Scheufele. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, a gerincen kis sérüléssel.
1
15068.

Breuninger, E(duard): Bilder aus Schwaben Gauen. Stuttgart, 1909, Chr. Scheufele. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, a gerincen kis sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Maria Antonia Sironi Diemberger: Tibet: A világ teteje múlt és jelen között. Fordította: Balogh Dániel. Bp.,1999, GABO. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15069.

Maria Antonia Sironi Diemberger: Tibet: A világ teteje múlt és jelen között. Fordította: Balogh Dániel. Bp.,1999, GABO. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes könyvtétel, 3 db:  Kapocsy György: Hortobágy. Bp., 1980, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés. + Zoltán Anita: Tokiótól Kiotóig. Bp.,1988, Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés. + Elena Androvicová: A Himalájától délre. Pozsony, 1983, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15070.

Vegyes könyvtétel, 3 db: Kapocsy György: Hortobágy. Bp., 1980, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés. + Zoltán Anita: Tokiótól Kiotóig. Bp.,1988, Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés. + Elena Androvicová: A Himalájától délre. Pozsony, 1983, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gaal György-Gránitz Miklós: Örök Házsongárd. 1-2. kötet. Kolozsvár és sírkertje a századok sodrában. Bp.,2010, Pharma Press. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15071.

Gaal György-Gránitz Miklós: Örök Házsongárd. 1-2. kötet. Kolozsvár és sírkertje a századok sodrában. Bp.,2010, Pharma Press. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse