Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 218

15036.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ossendowski, F[erdynand Antoni]: Véres napok, cári rabok. From President to Prison. Fordította Sajó Aladár. Bp., é.n., Franklin-Társulat.  Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kijáró elülső szennylappal, ex libris-szel.
15037.

Rufpreis:
2 000 HUF

P. T. Etherton: A Mount Everest átrepülése. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n.,Franklin, 1 t.(címkép)+262+2 p.+21 t. (kétoldalas, fekete-fehér fotók.) Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott gerinccel és borítóval.
15038.

Rufpreis:
1 800 HUF

Robert F. Scott: Angolok a déli sarkvidéken. Angolból átdolgozta Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Bp.,1911, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai. Rt.), 1 t.+299 p.+45 t.( Két kétlapos, egészoldalas fekete-fehér fotók.)+ 1 kihajtható térkép (43x33 cm.) Első kiadás. Kiadói dúsan aranyozott, illlusztrált egészvászon sorozatkötésben, márványozott lapélekkel, szép állapotban.
15039.

Rufpreis:
3 000 HUF
17

Almásy László: Autóval Szudánba. Első autó-utazás a Nílus mentén, vadászatok angol-egyiptomi Szudánban. Dr. Cholnoky Jenő előszavával. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 t.(címkép)+ 240 p.+28 t. (kétoldalas, fekete-fehér fotók.)+1 t. (térkép.) Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott, foltos borítóval, foltos, egy fotó tábla sarkán hiánnyal, megviselt állapotban.
15040.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nyestyék (Kis)Tokajból. (Tokaji tanulmányok IV.) Összeállította: Makoldi Sándorné. Tokaj, 2010, Magánkiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.
15041.

Rufpreis:
1 600 HUF

15042.

Rufpreis:
2 800 HUF

Führer Guilmin: Paris in vier Tagen. Versailles. Párizs, é. n., Guilmin - LEconte. Térképmellékletekkel. Papírkötésben, jó állapotban.
15043.

Rufpreis:
1 000 HUF

Budapesti önkormányzatok jelképei 2001. Hozzá a kötet bemutatójára szóló meghívóval és a címerrajzoló reklámjával
15044.

Rufpreis:
2 000 HUF

15045.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zakariás G. Sándor: Budapest. Magyarország művészeti emlékei 3. Szerk.: Genthon István, Zakariás G. Gábor. Bp., 1961., Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
15046.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes uti és helytörténeti könyvtétel, 12 db. The Rough Guide to Croatia (Rough Guides, 2005), Az Ír-sziget (Cartographia, 2004), Brüsszel (Marco Polo), Dr. Vajkai Aurél: Badacsony és környéke (Panoráma balatoni sorozata, Bécs hova menjünk vásárolni?, Hortobágy útikalauz, Két keréken a Balatonnál...stb. Közte prospektusokkal, és térképpel is.
15047.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF