Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 218

Jurkovics János (szerk.:) Tószeg története. Tószeg, 2005, (Gravamen Studió.) Második, javított bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
15506.

Rufpreis:
2 800 HUF

Karl Baedeker: Deutschland in einem Bande. Leipzig, 1913, Karl Baedeker. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.
15507.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15508.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Buza Péter: Herminamező. Fejezetek egy városrész történetéből. Bp., 1992, Herminamező Polgári Köre. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15509.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1942 Földrajzi zsebkönyv 1942. Szerk.: vitéz Dr. Temesy Győző. Bp., 1942, Magyar Földrajzi Társaság, 228 p. Benne Teleki Pálról szóló cikkel. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítók elülső és hátsó oldalán délvidék visszatérését mutató illusztrációval, foltos.
15510.

Rufpreis:
800 HUF

15511.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

15512.

Rufpreis:
800 HUF

A. Philip: Ausztrália honalapítói. Fordította és bevezette: Halász Gyula. Világjárók. Bp., én., Franklin. Egészoldalas illusztrációkkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
15513.

Rufpreis:
1 200 HUF

15514.

Rufpreis:
1 000 HUF

Farkas Károly dr., et alii (szerk.): Magyarország gyógyfürdői, gyógyhelyei és üdülőhelyei. Budapest, Medicina. Kiadói egészvászon kötésben.
15515.

Rufpreis:
1 000 HUF

15516.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15517.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF