Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 218

Gink Károly-Turánszky Ilona: Azerbajdzsán. Paloták,tornyok, mecsetek. Bp., 1976, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15542.

Rufpreis:
1 200 HUF

15543.

Rufpreis:
4 000 HUF

1942-1944 A Ferences világmissziók sorozat 3 kötete:   Schrotty Pál: Róma; Lombos László: Pogány istenek árnyékában.; Longrey János: A vérbosszú. Bp.,1941-1944, Ferences Missziók Országos Ügyvivősége.
15544.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szemelvények elődeink életéből. Szarvas 1740-1960. Szerk.: Dr. Kutas Ferenc. Szarvasi Krónika Kiskönyvtára 16. Szarvas, 2011, Szarvasi Krónika. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 110 példányban.
15545.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

15546.

Rufpreis:
1 000 HUF

Garai Attila-John Palmer-Fráter Zoltán:Világjárók lexikona. Bp., 1998, Reader's Digest Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
15547.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csendes Béla: Ráadás a maradékból. Versek. 1991-1994. Wien (Bécs), 1995, Sodalitas. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
15548.

Rufpreis:
800 HUF

Karl Baedeker: Oberitalien mit Ravenna, Florenz und Livorno. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1911, Verlag von Karl Baedeker, LXX+710 p. Tizennyolcadik kiadás. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, kissé sérült gerinccel. / Linen-binding, in German language. Eighteenth edition.
15549.

Rufpreis:
1 600 HUF

15550.

Rufpreis:
1 600 HUF

E. W. Pfizenmayer: Kelet-Szibíria ősvilága és ősnépei. Tudományos utazás a mammut-tetemek és az erdőlakó népek tanulmányozása végett. Átdolgozta és Szibéria általános leírásával kiegészítette: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.
15551.

Rufpreis:
1 600 HUF

Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, kis kopásnyomokkal.
15552.

Rufpreis:
2 000 HUF

15553.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF