Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 218

15579.

Rufpreis:
4 000 HUF

15580.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

15581.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Répási Imre: Ipar és kereskedelem Putnokon a XIX. század közepétől 1945-ig. Gömör Néprajza XXI. Debrecen, 1989, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszéke. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15582.

Rufpreis:
1 400 HUF

A Ciszterci Rend Budai Szent Imre Gimnáziumának története. Az alapítástól a szétszóratásig és még azon túl is... 1912-1948-1958. Összeállító: Dr. Balogh Endre. Bp.,1994, Magánkiadás. Kiadói papírkötés.
15583.

Rufpreis:
800 HUF

Csonka Károly-Sz. Koncz István: Ballada a városról. Bp.,1991, Interpress. Magyar, angol és német nyelven.  Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15584.

Rufpreis:
800 HUF

Fonyód története. Szerk.: Kanyar József. Fonyód, 1985, Fonyódi Művelődési Ház. Kiadói egészvászon-kötésben. Megjelent 3500 példányban. Jó állapotban.
15585.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Budapest Enciklopédia. Bp., 1972, Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15586.

Rufpreis:
1 000 HUF

15587.

Rufpreis:
800 HUF

Óbuda évszázadai. Szerk.: Kiss Csongor. Bp.,2000, Better. Második, javított és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
15588.

Rufpreis:
1 600 HUF

15589.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

15590.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF