Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 218

15554.

Rufpreis:
1 600 HUF

15555.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Rapcsányi László: Jeruzsálem. Bp.,1984, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15556.

Rufpreis:
800 HUF

Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.
15557.

Rufpreis:
2 400 HUF

15558.

Rufpreis:
1 000 HUF

15559.

Rufpreis:
1 000 HUF

15560.

Rufpreis:
1 000 HUF

15562.

Rufpreis:
3 000 HUF

15563.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Mindszent története és népélete. Mindszent, 1996. . Megjelent 1500 példányban. 655p.
15564.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabóky Zsolt: Bolgár kolostorok. Bp., 1983. Képzőművészeti
15565.

Rufpreis:
1 000 HUF

Budapest Régiségei XXIII. A Budapesti Történeti Múzeum Évkönyve. Szerk.: Tarjányi Sándor. Bp., 1973, BTM. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1150 példányban
15566.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF