https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 218
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1996282
15518
353
0
2400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes útikönyv tétel, 10 db: Cseke László: Visegrád. (1966, Panoráma.), Dr. Boros Lajos-Dr. Soproni Sándor-Szombathy VIktor: Szentendre (1966, Panoráma), Örvös János (szerk.:) Bükk útikalauz (1962, Sport), Détshy Mihály: Sárospatak. (1970, Corvina.), Jávorka Péter: Zsámbék és környéke. (1961, Pest Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala), Pál Tivadar: Budai hegyvidék portyavezető. (1954, Sport), Zakariás G. Sándor: A budai Batthyány tér. (1958, Képzőművészeti Alap.), Ferenczy Károly-Gergelyffy András: A diósgyőri vár. (1961, Képzőművészeti Alap.), Prohászka László: A millenniumi emlékmű (1988, Ifjúsági), Szabadkigyós - Kastélypark (1981, Tájak-Korok-Múzeumok.) Különféle kiadásban, különféle kötésben. Változó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1996231
15519
353
0
2200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Matyóföld első polihisztora. Dr. Lukács Gáspár élete és munkássága. (1908-1986.) Szerk.: Petrán Lajos. Debrecen, 2008, Magánkiadás. Kiadói papírkötés.+Matyóföld 2003-2004. Irodalmi és néprajzi évkönyv. Mezőkövesd, 2004, Mezőkövesd Önkormányzata. Kiadói papírkötés. 1996226
15520
353
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Bükki Nemzeti Park. Szerk.: Sándor András. Bp., 1983, Mezőgazdasági. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1996223
15521
353
0
4800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Tanulmányok Mezőkövesdről. Szerk.: Kápolnai István, Szlovák Sándor. Mezőkövesd, 1998, Mezőkövesd Város Önkormányzata,(Pető Nyomda-ny.) Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1996211
15522
353
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Kicsi Sándor - Szacsvay Imre: Erdélyi utakon III. kötet. Brassótól Nagyenyednek. Bp., 1989, Officina Nova. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban. 1995958
15523
353
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes útikönyv tétel, 6 db: Vendel-Mohay Lajosné: Liszt-emlékek Szekszárdon. Múzeumi Füzetek. Szekszárd, 1986, Szekszárd Város Tanács-Béri Balogh Ádám Megyei Múzeum, (Szekszárdi Nyomda-ny.) Kiadói papírkötés. Orbán Balázs: Székelyföld. Válogatás. Pro Memoria. Bp.,1985, Európa. Kiadói papírkötés. Orbán Balázs: Sztambultól Szejkéig. Debrecen, 1990, Csokonai Kiadó. Kiadói papírkötés. Tanulmányok Tolna megye történetéből VI. Szerk.: K. Balog János. Szekszárd, 1974, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói nylon-kötésben. Megjelent 2000 példányban. Szabolcs-Szatmár. Panoráma Képeskönyvek. Bp.,1969, Szabolcs-Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt védőborítóban. 1987 Javaslat Szentendre város, és a városkörnyék középtávú idegenforgalmi fejlesztési koncepciójára, 2+30+4 p.
Das Lot is nicht erreichbar
1996263
15524
353
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szalai György: Kőbánya története. Bp., 1970, Budapest Főváros X. Kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1999078
15525
353
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Gerő László: A budai várnegyed. Dobos Lajos fotóival. Bp.,1979, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés. 1958259
15526
353
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Rosemary Burton-Richard Cavendish: A világ száz csodája. Barangolás az építészet lenyűgöző alkotásai között. Bp.,1992, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1958129
15527
353
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Kicsi Sándor - Szacsvay Imre: Erdélyi utakon I. kötet. Nagyváradtól a Hargitáig. Bp., 1989, Officina Nova. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban. 1997511
15528
353
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Ernst von Hesse-Wartegg: Die Wunder der Welt. I. kötet. Stuttgart-Berlin-Leipzig,é.n.,Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Német nyelven. Rengeteg egészoldalas és szövegközti fekete-fehér és egészoldalas színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, kijáró lapokkal. 1997637
15529
353
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. Szerk.: Csutak Vilmos. 1-2. köt. Kecskemét, 1988, Petőfi-ny. Kiadói papírkötés, a gerinc megfakult. Reprint kiadás. Számozott (300/213.) példány.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse