Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 218

Franz-Josef Krücker-Jürgen Lotz-Wolfgang Veit: A világ természeti csodái és kultúrkincsei. Délkelet-Ázsia és Ausztrália. Az UNESCO világöröksége. Pécs,1999,Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15096.

Rufpreis:
800 HUF

Ungarnfibel. Eine Bilderreihe aus dem Leben und Schaffen des ungarischen Volks. Bp., é. n., Verlag des königlich ungarischen Handelsamts. Balogh Rudolf fényképeivel. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
15097.

Rufpreis:
800 HUF

Filchner, Wilhelm: Kínából Indiába. A Huang-hótól az Indusig. Fordította: Halász Gyula. Bp., [1943], Athenaeum, 1 t.+ 287+1 p.+8 t.+ 1 t. (térkép.) Fekete-fehér fotókkal és egy kihajtható térképpel. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben, 272-273. oldalak között szétvált kötéssel, kijáró lapokkal (274-287. oldalak között.)
15098.

Rufpreis:
800 HUF

15099.

Rufpreis:
1 000 HUF

15100.

Rufpreis:
1 600 HUF

Henning Haslund: Tents in Mongolia. (Yabonah.) Adventures and experiences among the nomads of Central Asia. London, 1934, Kegan Paul, Trench, Trubner & Co. Angol nyelven. Egy térképpel, és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
15101.

Rufpreis:
1 800 HUF

15500.

Rufpreis:
5 000 HUF

15501.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Terézváros Budapest szívében. (Fényképek és tényképek a világvárosból.) Szerk.: Szabó Ferenc. Bp.,1998,Terézvárosi Művelődési Közalapítvány. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
15502.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Buzinkay Géza: Budapest képes története. Bp.,1998, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15503.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Rózsa György: Budapest legszebb látképei. Bp.,én., HG &Társa. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban
15504.

Rufpreis:
2 800 HUF

15505.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF