15098.
Beendet 353. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Filchner, Wilhelm: KÃnából Indiába. A Huang-hótól az Indusig. FordÃtotta: Halász Gyula. Bp., [1943], Athenaeum, 1 t.+ 287+1 p.+8 t.+ 1 t. (térkép.) Fekete-fehér fotókkal és egy kihajtható térképpel. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben, 272-273. oldalak között szétvált kötéssel, kijáró lapokkal (274-287. oldalak között.)