Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 182

15096.

Rufpreis:
2 000 HUF

Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, kis kopásnyomokkal.
15097.

Rufpreis:
2 000 HUF

15098.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. Fordította: Halász Gyula. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 164+4 p. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopásnyomokkal.
15099.

Rufpreis:
1 600 HUF

15505.

Rufpreis:
2 800 HUF

Rékai András: Budavári gyertyák. Márk Tivadar illusztrációival. Bp., 1943, Officina, 86 p. Első kiadás. Kiadói karton kötés, szakadozott kiadói papírborítóban. A szerző, Rékai András (1901-1968) által.
15506.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15510.

Rufpreis:
4 000 HUF

15511.

Rufpreis:
4 000 HUF

15512.

Rufpreis:
4 000 HUF

Répási Imre: Ipar és kereskedelem Putnokon a XIX. század közepétől 1945-ig. Gömör Néprajza XXI. Debrecen, 1989, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszéke. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15514.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Ciszterci Rend Budai Szent Imre Gimnáziumának története. Az alapítástól a szétszóratásig és még azon túl is... 1912-1948-1958. Összeállító: Dr. Balogh Endre. Bp.,1994, Magánkiadás. Kiadói papírkötés.
15516.

Rufpreis:
800 HUF

Csonka Károly-Sz. Koncz István: Ballada a városról. Bp.,1991, Interpress. Magyar, angol és német nyelven.  Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15517.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF