Vegyes uti és helytörténeti könyvtétel, 12 db. The Rough Guide to Croatia (Rough Guides, 2005), Az Ír-sziget (Cartographia, 2004), Brüsszel (Marco Polo), Dr. Vajkai Aurél: Badacsony és környéke (Panoráma balatoni sorozata, Bécs hova menjünk vásárolni?, Hortobágy útikalauz, Két keréken a Balatonnál...stb. Közte prospektusokkal, és térképpel is.
Ligeti Lajos: Sárga istenek, sárga emberek. Egy év Belső-Mongólia lámakolostoraiban. Bp., é. n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötésben, foltos, hiányzó címlappal.
Szerb Antal: Budapesti kalauz marslakók számára. Kolozsváry Sándor rajzaival. Bp.,1991, Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Reprint.
Zakariás G. Sándor: Budapest. Magyarország művészeti emlékei 3. Szerk.: Genthon István, Zakariás G. Gábor. Bp., 1961., Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
Amundsen, Roald és Ellsworth, Lincoln Az Északi Sark meghódítása. A magyar kiadást sajtó alá rendezte dr. Cholnoky Jenő egyetemi ny. r. tanár. Bp., 1926 Pantheon. Egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban
E. W. Pfizenmayer: Kelet-Szibíria ősvilága és ősnépei. Tudományos utazás a mammut-tetemek és az erdőlakó népek tanulmányozása végett. Átdolgozta és Szibéria általános leírásával kiegészítette: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.