Szekszárd. 1944-1974. Szerk.: K. Balog János, Letenyei György, Mátyás István. Szekszárd, 1974, Szekszárd Város Tanácsa. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban. Megjelentette Szekszárd város Tanácsa a város felszabadulásának 30. évfordulójára.
Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopott borítóval.