Deér József (szerk.): Erdély. szerk. Bp., 1940, Magyar Történelmi Társulat, 283 p.+4 db térképmelléklettel. Sok fekete-fehér fotóval illusztrált kiadvány. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel.
Adalékok a belső Terézváros történetéhez. Szerk.: Bernáth László, Heindrich Ervinné. Bp., 1982, Budapesti Városvédő Egyesület, 4+448 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis javítással, kopottas borítóval.
A magyar településhálózat területszervezési változásai 1945 és 1990 között. Összeállította és bevezetőt írta: Petrikné Vámos Ida. Levéltári módszertani és oktatási füzetek 1. szám. Bp.,1996, Magyar Országos Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
Hunfalvy János: Magyarország és Erdély eredeti képekben. 1-3. köt. Rohbock Lajos illusztrációival. Bp., 1986, Európa, 295 p.+38 t.;432 p.+111 t.; 139 p.+38 t. Reprint kiadás. Kiadói műbőr kötésben, jó állapotban.
Magyarország - Ungarn - La Hongrie - Hungary - 1038-1938. Francia nyelvű fotóalbum. A borító Konecsni György munkája. A 3. oldaltól fekete-fehér, Balogh Rudolf, Dulovits Jenő, Vadas Ernő, Vajda Pál és mások készítette képanyaggal. Bp.,1938, Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal, 114 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, az utolsó 3 lap hiányzik, az utolsó lap szakadt, a térkép hiányzik. Ritka!
A debreceni Aranybika szálló története. Debrecen, 1959, Szabadág Lapnyomda, 154+1 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. Egyetlen kiadás.
Vargha, Julius: Hungary. A Sketch of the Country, its People and its Conditions. Bp., 1908, Athenaeum. Foltos, sérült papírkötésben, egyébként jó állapotban.