15001.
Beendet 347. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Lechner Lajos: Szeged újjá építése. A szerző saját kiadásában Budapesten 1891-ben megjelentetett kötet hasonmás kiadása tervlap-mellékletekkel, dr. Meggyesi Tamás előszavával és dr. Péter László utószavával. Szeged, 2000, Magánkiadás,(Presskontakt), XV+8+92+XVII (fekete-fehér illusztrációk)+XI-XV p.+7 tervlap melléklet. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, tervlap-mellékletekkel, jó állapotban.