Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 182

Garai Attila-John Palmer-Fráter Zoltán:Világjárók lexikona. Bp., 1998, Reader's Digest Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
15072.

Rufpreis:
1 600 HUF

Különös helyek, elbűvölő tájak. Bp., 1997, Reader's Digest Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
15073.

Rufpreis:
1 200 HUF

Megyery Ella: Budapesti notesz. Bp., é.n. Dante. 415p. Térkép nélkül
15074.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csendes Béla: Ráadás a maradékból. Versek. 1991-1994. Wien (Bécs), 1995, Sodalitas. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
15075.

Rufpreis:
800 HUF

2 db Budapest témájú könyv: Kővágó József: Budapest közállapotai az 1945/46. tél küszöbén. Bp., 1946, Budapest Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet. Papírkötésben, jó állapotban.; Illyefalvi I. Lajos: A hatvanéves Budapest. Bp., 1933, KSH. Vászonkötésben, jó állapotban.
15076.

Rufpreis:
800 HUF

15077.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Karl Baedeker: Oberitalien mit Ravenna, Florenz und Livorno. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1911, Verlag von Karl Baedeker, LXX+710 p. Tizennyolcadik kiadás. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, kissé sérült gerinccel. / Linen-binding, in German language. Eighteenth edition.
15078.

Rufpreis:
1 600 HUF

15079.

Rufpreis:
1 600 HUF

Róma. Útitárs. Bp.,2000, Panem-Grafo. Kiadói papírkötés.
15080.

Rufpreis:
2 000 HUF

Germanus Gyula: Kelet varázsa. Bp., 1979, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15081.

Rufpreis:
800 HUF

15082.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Kicsi Sándor - Szacsvay Imre: Erdélyi utakon I. kötet. Nagyváradtól a Hargitáig. Bp., 1989, Officina Nova. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban.
15083.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF