Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 182

Buza Péter: Szenzációk nyomában. A békeidők Budapestjén. Felkutatta és az utókornak feljegyezte: - -. Bp.,1990, Kozmosz. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15060.

Rufpreis:
1 200 HUF

Costanza Poli: Toszkána. Firenze, Siena, Pisa. Fordította: Király Erzsébet. A világ legszebb helyei. Bp., é..n, Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15061.

Rufpreis:
2 800 HUF

Révész Tamás: Róma. A világ nagyvárosai. Kardos G. György bevezetőjével. Bp., 1988, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15062.

Rufpreis:
800 HUF

Zaránd Gyula: Párizs. Georges-Emmanuel Clancier bevezetőjével. Sediánszky János képaláírásaival. A világ nagyvárosai. Bp., 1986, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15063.

Rufpreis:
800 HUF

Gink Károly-Turánszky Ilona: Azerbajdzsán. Paloták,tornyok, mecsetek. Bp., 1976, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15064.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rapcsányi László: Jeruzsálem. Bp.,1984, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15065.

Rufpreis:
800 HUF

1942-1944 A Ferences világmissziók sorozat 3 kötete:   Schrotty Pál: Róma; Lombos László: Pogány istenek árnyékában.; Longrey János: A vérbosszú. Bp.,1941-1944, Ferences Missziók Országos Ügyvivősége.
15066.

Rufpreis:
1 000 HUF

Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
15067.

Rufpreis:
800 HUF

London. Útitárs. Bp.,2001, Panem-Grafo. Kiadói papírkötés.
15068.

Rufpreis:
1 400 HUF

15069.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szemelvények elődeink életéből. Szarvas 1740-1960. Szerk.: Dr. Kutas Ferenc. Szarvasi Krónika Kiskönyvtára 16. Szarvas, 2011, Szarvasi Krónika. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 110 példányban.
15070.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

15071.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF