Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 182
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1956841
15060
347
Books: Travelling, Local History
Buza Péter: Szenzációk nyomában. A békeidők Budapestjén. Felkutatta és az utókornak feljegyezte: - -. Bp.,1990, Kozmosz. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1956139
15061
347
Costanza Poli: Toszkána. Firenze, Siena, Pisa. Fordította: Király Erzsébet. A világ legszebb helyei. Bp., é..n, Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1956145
15062
347
Révész Tamás: Róma. A világ nagyvárosai. Kardos G. György bevezetőjével. Bp., 1988, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1956152
15063
347
Zaránd Gyula: Párizs. Georges-Emmanuel Clancier bevezetőjével. Sediánszky János képaláírásaival. A világ nagyvárosai. Bp., 1986, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1956179
15064
347
Gink Károly-Turánszky Ilona: Azerbajdzsán. Paloták,tornyok, mecsetek. Bp., 1976, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1956195
15065
347
Rapcsányi László: Jeruzsálem. Bp.,1984, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1955413
15066
347
1942-1944 A Ferences világmissziók sorozat 3 kötete: Schrotty Pál: Róma; Lombos László: Pogány istenek árnyékában.; Longrey János: A vérbosszú. Bp.,1941-1944, Ferences Missziók Országos Ügyvivősége.
1786064
15067
347
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
1956104
15068
347
London. Útitárs. Bp.,2001, Panem-Grafo. Kiadói papírkötés.
1938642
15069
347
1938831
15070
347
4400
Szemelvények elődeink életéből. Szarvas 1740-1960. Szerk.: Dr. Kutas Ferenc. Szarvasi Krónika Kiskönyvtára 16. Szarvas, 2011, Szarvasi Krónika. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 110 példányban.
1938884
15071
347
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF