Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 182

Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy és 12 szövegképpel. Bp., 1984, Helikon, 479 p. Csatári Dánielnek Orbán Balázs eszméi c. kísérőtanulmányával. Reprint kiadás! Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban,a papír védőborító hullámos, foltos, az elülső kötéstábla foltos.
15036.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kútvölgyi Mihály - Viga Gyula: Kincses Bodrogköz. 2010, Timp Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, újszerű állapotban.
15037.

Rufpreis:
1 000 HUF

Varga Gyula (szerk.): Berettyóújfalu története. Berettyóújfalu, 1981, Berettyóújfalui Városi Tanács. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15038.

Rufpreis:
1 200 HUF

15039.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bagyinszki Zoltán: Aggtelek-Wieliczka. Postakocsival Kazincbarcikáról a sóút mentén. Debrecen, 2005, TKK. Magyar-lengyel-angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
15040.

Rufpreis:
1 400 HUF

15041.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Csiffáry Gergely-B. Huszár Éva: Heves megye II. József-kori katonai leírása. (1783-1785.) Eger, 1999, Heves Megyei Levétár. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban. Földrajzi névmutatókkal, Heves megye katonai leírásának fakszimiléjével, térkép-melléklettel.
15042.

Rufpreis:
4 000 HUF

15043.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hidak Heves megyében. Szerk.: Dr. Tóth Ernő. Eger, 1998, Heves Megyei Állami Közútkezelő Közhasznú Társaság, (Egri Nyomda Kft.) Számos képpel, ábrával illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15044.

Rufpreis:
2 000 HUF

15045.

Rufpreis:
4 000 HUF

Turóczi, Ladislao (László): Ungaria suis cum regibus compendio data. Novissima hac editione aucta, elimata, et ad nostram usque aetatem producta. [3. Katona István által kiadott bővített kiadás.] Tyrnaviae, 1768, Typis Academicis Societatis Jesu. VIII, 631p. Metszett könyv- és záródíszekkel. A szerző foglalkozik Magyarország szőlőtermelésével, boraival. Hazánkat a bor szülőhazájának  nevezi, és Báthori Erzsébet történetét is itt találjuk Korabeli, gerincén aranyozott félbőr-kötésben, márványozott lapszélekkel. Kissé sérült gerinccel
15046.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

15047.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF