Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 182

Fonyód története. Szerk.: Kanyar József. Fonyód, 1985, Fonyódi Művelődési Ház. Kiadói egészvászon-kötésben. Megjelent 3500 példányban. Jó állapotban.
15519.

Rufpreis:
2 400 HUF

Al. N. Oekonomídis: Az Athéni-i akropolisról. Térképes útmutató. Fordította: Néna Papakonstantínu. Athen, 1976. N. Guvússis, 31 p. Számos illusztrációval, valamint egy nagyméretű, színes térkép-melléklettel, 57x77 cm. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15520.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bárth János: A kalocsai szállások településrajza. Kalocsai Múzeumi Dolgozatok 1. Kalocsa, 1975, Kalocsa Városi Tanácsa VB. Kiadói papírkötés, a címlap kijár, jó állapotban. Megjelent 3000 példányban.
15522.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tálasi István: Kiskunság. Budapest, 1977, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, műanyag védőfóliában, intézményi bélyegzővel.
15524.

Rufpreis:
800 HUF

Budapest Enciklopédia. Bp., 1972, Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15526.

Rufpreis:
1 000 HUF

15527.

Rufpreis:
800 HUF

Óbuda évszázadai. Szerk.: Kiss Csongor. Bp.,2000, Better. Második, javított és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
15528.

Rufpreis:
1 800 HUF

15529.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

15530.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Tanulmányok Kistelek történetéből és népéletéből. Kistelek, 1976, Kistelek Nagyközség Tanácsa. Kiadói nylon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.
15532.

Rufpreis:
1 600 HUF

15533.

Rufpreis:
2 000 HUF

15535.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF