Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 182

15574.

Rufpreis:
800 HUF

Ungarische Kulturstätten - Foyers intellectuels en hongrie - Hungarian educational institutions - Centri di cultura in ungheria. Bp.,é.n., Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Négy nyelven (német, francia, angol, olasz). Átkötött modern egészvászon-kötés. Rengeteg fekete-fehér fotóval.
15575.

Rufpreis:
800 HUF

Roland Birkhold: Finnország. Marco Polo. Bp.,é.n., Corvina. Kiadói papírkötés. +Hélene le Tac: Helsinki. National Geographic Városjárók Zsebkalauza. Bp., 2010, Geographia. Kiadói papírkötés.
15579.

Rufpreis:
800 HUF

A kis akadémia negyvenkét esztendeje az ezredik előadásig, 1899-1941. Szerk.: Bartha István, Förster Rezső. Kis Akadémia Könyvtára XLII. kötet. Bp., 1941, Kis Akadémia, (Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt.-ny.), 647 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15581.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

130 éves a Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium. Szerk.: Ahmadné Elek Margit, Király Enikő, Murvai József. Bp.,2005,Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium. Kiadói papírkötés.
15582.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Táncsics Mihály: Fővárosunk. A bevezetőt írta: H. Kohut Mária. Budapest Főváros levéltára Forráskiadványai VIII. 88 hasonmás oldal. Bp., 1976. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban, megjelent 1500 példányban.
15583.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kövesdán Zsuzsa: Adriától az Óceánig. Bp.,2006, Mode&Style Kft. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15585.

Rufpreis:
1 000 HUF

15587.

Rufpreis:
1 000 HUF

15588.

Rufpreis:
2 000 HUF

15589.

Rufpreis:
2 800 HUF

15590.

Rufpreis:
2 800 HUF

15591.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF