Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 190

Orosz Gellért (1919-2002): 3+2, 1979. Akril, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Felületén apró hibákkal. 80×80 cm / Gellért Orosz: 3+2. Acrylic on wood fiber. Signed. With autograph description and with label of Képcsarnok Company on the reverse.With some minor faults on the surface. 80x80 cm
10060.

Rufpreis:
480 000 HUF
1 300,81
1 500,00
19

Ulrichs, Timm (1940-): Interferenciák. Szitanyomat, papír, jelezve jobbra lent, számozva balra lent. 47/100, üvegezett fa keretben, 61,5x43,5 cm / Ulrichs, Timm (1940-): Interferences. Silkscreen on paper, signed lower right, numbered 47/100 lower left, framed, 61,5x43,5 cm
10061.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Fajó János (1937-2018): Csík, 1973. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/20), üvegezett keretben, 84x32 cm / János Fajó (1937-2018): Strip, 1973. Screeprint on paper, signed, numbered (15/20), framed with glass, 84x32 cm
10062.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75
15

Konok Tamás (1930-): A tér ritmusa. Monotípia, papír, jelzett és datált (Konok 1991). Üvegezett keretben. 27,5×27,5 cm / Tamás Konok (1930-): The rhythm of the  space. Monotype on paper, signed and dated (Konok 1991). Framed with glass. 27,5×27,5 cm
10063.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Frank Magda (1914-1997): Konstruktív kompozíció. Monotípia, papír, jelzett, 50x35 cm / Magda Frank (1914-1997): Constructivist composition. Monotype on paper, signed. 50x35 cm
10064.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Demjén Mimi (1906-199?): Felfelé törekvés. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 47×38 cm / Mimi Demjén(1906-199?): Moving upwards. Oil on canvas, signed, framed, 47×38 cm
10065.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Hencze Tamás (1938-2018): Gesztus. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA X/XV. Üvegezett fa keretben. 50x43 cm / Tamás Hencze (1938-2018): Gesture. Screeprint on paper, signed, artist's proof EA X/XV. Framed with glass. 50x43 cm
10066.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Serényi H. Zsigmond (1937-): Hommage a Bartók Béla, 2013. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (02/06), lap alján a művész bélyegzőjével. Üvegezett fa keretben, 30×30 cm / Zsigmond H. Serényi (1937-): Hommage a  Béla Bartók, 2013. Screeprint on paper. Signed, numbered (02/06). Framed with glass.
10067.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Matzon Ákos (1945-): Űresedés 12, 1996. Akril, olaj, karton, jelzett. Hátoldalán is jelzett és datált, valamint a művész hosszab autográf feliratával 2018-ból. Üvegezett fa keretben. 34x24 cm/ Ákos Matzon (1945-): Lost in space, 1996. Acrylic, oil, on board, signed and dated on the back. With the artist's longer description on the back from 2018. Framed with glass. 34x24 cm
10068.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

10069.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Joseph Kádár (1936-2019): Szürrealista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, Paris, 1970 jelzéssel. EA művészpéldány. 19x21 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Surrealistic composition. Screenprint on paper, signed, Paris, 1970. EA artist's proof. 19x21 cm
10070.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kolosvary, Sigismund (Kolozsváry Zsigmond, 1899 - 1983): Essai, 1972. Rézkarc, akvarell, papír. A művész ezen sajátkezűleg akvarellel színezett rézkarca tudomásunk szerint Magyarországon még nem szerepelt árverésen. 26,5×20 cm / Kolosvary, Sigismund (Kolozsváry Zsigmond, 1899 - 1983): Essai. Etching, watercolour, paper. Hand-coloured by the artist. 26,5×20 cm
10071.

Rufpreis:
12 000 HUF
20

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF