Bartl József (1932-2013): Szív és bábú. Szitanyomat, papír, jelzett (Bartl 95), számozott (3/40). 31x47,5 cm / József Bartl: (1932-2013): Heart and figure. Screenprint on paper, signed (Bartl 95), numbered (3/40). 31x47,5 cm
Misch Ádám (1935-1995): Csendélet (konstruktivista kompozíció). Olaj, kréta, ceruza, farost, jelzett (Misch), hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 1978-79 körül. 70×60 cm. / Ádám Misch: Still life (constructivist composition) Oil, chalk, pencil on wood fiber, signed (Misch), with autograph description and with Hungarian Képcsarnok Company label on the reverse. Around 1978-79. 70×60 cm.
Hajdú László (1938-): Cirkuluszok (Vágy és gravitáció), 2006. Akril, vászon, jelezve a hátoldalán. Kiállítva: Csepel Galéria, Budapest, egyéni kiállítás, 2007. Fa keretben. 80x40 cm / László Hajdú (1938-): Circulus (Desire and gravitation), 2006. Akrylic on canvas, signed on the back. Exhibited: Csepel Galéria, Budapest, solo exhibition, 2007. Framed. 80x40 cm
feLugossy László (1947-): T.U.L.. Szitanyomat, papír, apró foltokkal. Jelezve balra lent: T.U.L., középen S/13/15, azaz mindössze 15 példányban készült, gyűjtői ritkaság! Jelezve jobbra lent: FeLugossy L. '91. 86,5x60 cm.
Krizbai Sándor (1949-): Női portré, 2013. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. 70x50 cm. / Sándor Krizbai (1949-): Portrait of a lady. Oil on canvas, signed. 70x50 cm
Matzon Ákos (1945-): "Emlék 2", 1994. Akril, karton, jelezve balra lent. Hátoldalán is jelzett és datált. Üvegezett fa keretben. 40x50 cm/ Ákos Matzon (1945-): "Memory 2", 1994. Acrylic, board, signed and dated on the back. Framed with glass. 40x50 cm
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, EA művészpéldány 50x35 cm / Magda Frank (1914-1997): Geometric composition. Screenprint on paper, signed. Artist's proof EA. 50x35 cm
Győrffy Sándor (1951-): A világ ritmusa, 1981. Olaj, vászon, jelzett, helyenként festék lepergéssel. Fa keretben. 72×98 cm / Sándor Győrffy (1951-): The rhythm of the world, 1981. Oil on canvas, signed, damaged. Framed. 72x98 cm