Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 190

Edvi Illés Aladár (1858-1927): Boci. Akvarell, papír, jelzett, fa keretben, 12×15 cm
10024.

Rufpreis:
12 000 HUF
23

Klie Zoltán (1897-1992): Őzike ("Erdő"). Olaj, papír. Jelezve jobbra lent (Klie). Hátoldalán autográf felirattal, a művész címével. Díszes, üvegezett fa keretben, 30,5x46 cm /
10025.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Duray Tibor (1912-1988): Napos Erdei tisztás (Hargita). Akvarell, pasztell, papír. Jelzett, hátoldalán feliratozott. Üvegezett, kissé sérült keretben. A művész erdélyi, székelyföldi helyszíneket ábrázoló alkotásai ritkán szerepelnek árverésen. 32x36 cm / Tibor Duray (1912-1988): Sunny clearing (Harghita). Watercolour, pastel on paper. Signed, with description on the back. Framed with glass. Duray's transylvanian-romanian landscapes are seldom for sale at auction.
10026.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Benyovszky István (1898-1969): Lovasszán. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 35,5×48,5 cm
10027.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Kovács Tamás Vilmos (1951-): Lovasok a tájban, 1980. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fa keretben. 60×80 cm
10028.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Gyémánt László (1935-): Fekvő akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA/Exp 49x33 cm / László Gyémánt  (1935-): Lying nude woman. Screeprint on paper, signed, artist's proff E.A./Exp. 49x33 cm
10029.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Misch Ádám (1935-1995): Emlék. Olaj, kréta, farost, jelzett (Misch), hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 1980 körül. 70×50 cm. / Ádám Misch: Memory. Oil, chalk, wood fiber, signed (Misch), with autograph description  and with Hungarian Képcsarnok Company label on the reverse.
10030.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00
9

Lux Antal (1935-): A feszültség feltöltése II. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux '81), művészpéldány e.a. Üvegezett fa keretben, 34x46 cm / Antal Lux (1935-): The loading of tension. Serigraphy, paper. Signed and dated (A Lux '81). Artist' proof e.a. Framed, 34x46 cm.
10031.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Geisler, Stephan (1968-): Kék-vörös kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 50×39,5 cm / Geisler, Stephan (1968-): Blue-red composition. Mixed technique on paper, signed. Framed with glass. 50×39,5 cm
10032.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): A teremtés örömei XII. Világtojás, 1993. Jelzett. Művészpéldány E.A: III/V. Kartonra kasírozva. Laptetején halvány folttal. Üvegezett fa keretben. 105,5x76 cm
10033.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

10034.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

10035.

Rufpreis:
480 000 HUF
1 300,81
1 500,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF