Hencze Tamás (1938-2018): Gesztus. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA X/XV. Üvegezett fa keretben. 50x43 cm / Tamás Hencze (1938-2018): Gesture. Screeprint on paper, signed, artist's proof EA X/XV. Framed with glass. 50x43 cm