https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Porzellan

Zahl der Lose: 119

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kézzel festett Hüttl TIvadar porcelán tányér. Jelzett 25 cm
1
11255.

Kézzel festett Hüttl TIvadar porcelán tányér. Jelzett 25 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Bodrogkeresztúri papagáj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
1
11256.

Bodrogkeresztúri papagáj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Aquincumi cipőfűző kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
1
11257.

Aquincumi cipőfűző kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Aquincumi porcelán kisfiú nyúllal, kézzel festett, jelzett,hibátlan, m: 12 cm
1
11258.

Aquincumi porcelán kisfiú nyúllal, kézzel festett, jelzett,hibátlan, m: 12 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Wallendorf fedeles váza. Jelzett, matricás, hibátlan  30 cm
1
11259.

Wallendorf fedeles váza. Jelzett, matricás, hibátlan 30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1820  Gotha dísz tálka, kézzel festett "Ansicht der Saalbrücke des Geleithauses und Gamsdorf"  tájképpel, jelzett, karcolássokkal, kopott aranyozással,  d:13 cm / Gotha plate, hand-painted, worn gilding
1
11260.

cca 1820 Gotha dísz tálka, kézzel festett "Ansicht der Saalbrücke des Geleithauses und Gamsdorf" tájképpel, jelzett, karcolássokkal, kopott aranyozással, d:13 cm / Gotha plate, hand-painted, worn gilding

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jelzett (Royal Dux?) csehszlovák vadászkutya a zsákmánnyal, kézzel festett, hibátlan, m:18 cm, h:37 cm
1
11261.

Jelzett (Royal Dux?) csehszlovák vadászkutya a zsákmánnyal, kézzel festett, hibátlan, m:18 cm, h:37 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ditmar Urbach porcelán jegesmedvés asztali kínáló, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
1
11262.

Ditmar Urbach porcelán jegesmedvés asztali kínáló, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1850 Capodimonte porcelán asztali díszdoboz, plasztikus mitológiai jelenetek, kézzel festett, belsejében virágos dekorral, jelzett, hibátlan, réz rátéttel,  / Capodimonte porcelain box with mithological ornaments. Hand painted. 13,5×7,5 cm, m:6,5 cm
1
11263.

cca 1850 Capodimonte porcelán asztali díszdoboz, plasztikus mitológiai jelenetek, kézzel festett, belsejében virágos dekorral, jelzett, hibátlan, réz rátéttel, / Capodimonte porcelain box with mithological ornaments. Hand painted. 13,5×7,5 cm, m:6,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Weimler weimari porcelán csésze + 3 alj Jelzett, kézzel festett, hibátlan / Weimar chinaware mug
1
11264.

Weimler weimari porcelán csésze + 3 alj Jelzett, kézzel festett, hibátlan / Weimar chinaware mug

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cicák, kézzel festett, jelzett (Cluj), hibátlan, h: 12 cm
1
11265.

Cicák, kézzel festett, jelzett (Cluj), hibátlan, h: 12 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ludwigsburg rózsás tál, részben kézzel festett, jelzett, apró máz hibával, 18,5×12,5 cm
1
11266.

Ludwigsburg rózsás tál, részben kézzel festett, jelzett, apró máz hibával, 18,5×12,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
4
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse