Porzellan Zahl der Lose: 119
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1877899
11291
335
Forli kétszintes porcelán kínáló, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 28 cm 1877869
11292
335
Aranyozott porcelán baba étkészlet, kopásnyomokkal, 8 db
1859742
11293
335
6500
Rózsás teás készlet jelzés nélkül. 6 csésze aljjal.
1859747
11294
335
Porcelán tojás. Nyitható. Jelzés nélkül. 7 cm
1878287
11296
335
Kártyázó gyerek, jelzés nélkül, apró máz hibákkal, m: 10 cm 1880417
11297
335
Mini csésze + csészealj, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 4 cm, d: 9,5 cm 1880426
11298
335
Japán porcelán pohárka, jelzett, hibátlan, m: 6 cm, d: 7 cm 1877131
11299
335
Urnaváza, matricás, jelzés nélkül, kopott, m: 31 cm
1877136
11300
335
Dupla kínálótál, jelzés nélkül, kézzel festett, kopott, 32×23 cm, m:12 cm
1877042
11301
335
Kézzel festett távol keleti váza pár, sérült, jelzés nélkül, m:12 cm (2×) 1733737
11302
335
Hattyús váza, kopott aranyozással, jelzés nélkül, m:26,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF