Porzellan Zahl der Lose: 119
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1881892
11182
335
Imádkozó lányka. Erich Stenfler kézzel festett kerámia 14 cm 1881680
11183
335
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8x5 cm 1881652
11184
335
Herendi nyuszis mini dobozka. 5,5 cm Kézzel festett, jelzett. 1881650
11185
335
Herend, Koszorúsné jelzett porcelán tál aranyfestéssel 21x15 cm 1818784
11186
335
1882706
11187
335
Herendi sirályos tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 11×7×6,5 cm
1882730
11188
335
30000
Herendi Poisson váza, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, d: 15,5 cm, m: 15,5 cm
1882329
11189
335
Herendi Indiai kosár mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, piszkos, 15,5×8×4 cm 1881335
11190
335
1881339
11191
335
50000
Herendi OC mintás levesestál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:25 cm, m: 20 cm
1868848
11192
335
Herendi Újpesti Dózsa emlék váza 1885-1960, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm, d:15 cm 1811265
11193
335
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF