Porzellan Zahl der Lose: 119
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1835873
11194
335
XIX. sz. vége: Antik Herendi tányér. Rózsa mintával. Kézzel festett. Kopásokkal. Jelzett. d: 20 cm
1846199
11195
335
Herendi indiai kosár mintás váza kos fejekkel, kézzel festett, jelzett, kopott, m:26 cm
1846198
11196
335
14000
Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:35 cm 1880988
11197
335
Herendi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 ,5 cm 1880933
11198
335
Herendi virág mintás cipőcske, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:5,5 cm, h:10 cm 1877827
11199
335
Herendi porcelán Viktória mintás füles kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8×5,5 cm 1819059
11200
335
22000
Herendi virágmintás reggeliző készlet: kiöntő, kancsó, 2 db csésze+alj, kistálka, tál, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal 1881678
11201
335
Zsolnay porcelán búzavirág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11 cm 1881675
11202
335
Zsolnay porcelán búzavirág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9 cm 1881648
11203
335
Zsolnay porcelán kézzel festett reklám tábla 13x12 cm 1882711
11204
335
Zsolnay vizsla, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 16,5 cm
1882630
11205
335
Zsolnay eozin mázas hamutartó, jelzett, apró kopásokkal, d: 13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF