Porzellan Zahl der Lose: 119
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1882617
11206
335
Zsolnay buldog, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13 cm
1881898
11207
335
Zsolnay tükrös fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm 1882500
11208
335
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített kiöntő, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm 1882327
11209
335
Zsolnay virág mintás süteményes készlet, matricás, jelzett, kopott, d: 16,5 cm, d:24 cm 1878168
11210
335
Zsolnay Pompadour aprósüteményes készlet, kézzel festett, jelzett, kissé foltos, d:17 cm, d:24 cm 1878172
11211
335
Zsolnay Pompadour teás készlet. Hiányos. Kézzel festett, jelzett, kissé foltos 1878150
11212
335
Zsolnay porcelán patikai edény .Ung Simplex. Jelzett. m:12,5 cm 1878134
11213
335
Zsolnay birkózó medvék (Markup Béla), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm/ Handpainted Zsolnay chinaware figure
1878136
11214
335
Zsolnay kék búzavirág mintás süteményes készlet, kézzel festett, hibátlan, jelzett, összesen 7db /Cake set in flawless condition 1881022
11215
335
10 db hagyma mintás Zsolnay süteményes tányér. d:17 cm 1882708
11216
335
Zsolnay porcelán nyuszipár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12×8 cm 1881324
11217
335
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm, h:21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF