Porzellan

Zahl der Lose: 119

Hollóházi Szász Endre és Jurcsák által tervezett porcelán dísztárgyak 3 db
11230.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi afrikai nő, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 11,5 cm
11231.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Hollóházi lúd, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 15 cm
11232.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi tornászlány, kézzel festett, jelzett, mázhibákkal a talapzaton, m:22 cm
11233.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi játszó lányok, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18 cm, h:20 cm /Handpainted Hollóháza chinaware figure
11234.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi porcelán bohóc kislánnyal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
11236.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi tornászlány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:28 cm
11237.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi váza, mázas porcelán, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11238.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szász Endre által tervezett két Hollóházi porcelán medál 6 cm
11239.

Rufpreis:
3 000 HUF
20

1985 Gödöllő, Santelli kupa Magyar Vívó Szövetség porcelán plakett. Hollóházi. Kopással. 12x8 cm
11240.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi virág mintás teás csésze és alj (6 db), matricás, jelzett, kopott, egyiken hajszálrepedés
11241.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza, Vénusz születése. Matricás, jelzett, m:36 cm /  Birth of Venus designed by Laszlo Jurcsák Hollóhaza chinaware vase
11242.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF