Porzellan Zahl der Lose: 119
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1881669
11230
335
Hollóházi Szász Endre és Jurcsák által tervezett porcelán dísztárgyak 3 db 1882692
11231
335
Hollóházi afrikai nő, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 11,5 cm 1881909
11232
335
Hollóházi lúd, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 15 cm
1881893
11233
335
Hollóházi tornászlány, kézzel festett, jelzett, mázhibákkal a talapzaton, m:22 cm
1881894
11234
335
Hollóházi játszó lányok, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18 cm, h:20 cm /Handpainted Hollóháza chinaware figure
1881897
11236
335
Hollóházi porcelán bohóc kislánnyal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
1881899
11237
335
Hollóházi tornászlány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:28 cm
1880233
11238
335
Hollóházi váza, mázas porcelán, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 1881331
11239
335
Szász Endre által tervezett két Hollóházi porcelán medál 6 cm 1879208
11240
335
1985 Gödöllő, Santelli kupa Magyar Vívó Szövetség porcelán plakett. Hollóházi. Kopással. 12x8 cm 1882328
11241
335
Hollóházi virág mintás teás csésze és alj (6 db), matricás, jelzett, kopott, egyiken hajszálrepedés
1880537
11242
335
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza, Vénusz születése. Matricás, jelzett, m:36 cm / Birth of Venus designed by Laszlo Jurcsák Hollóhaza chinaware vase Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF