Porzellan

Zahl der Lose: 119

Antik görög mintás Hollóházi porcelán bonbonniere. d:12,5 cm Matricás, jelzett, hibátlan.
11243.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi barokk váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm
11244.

Rufpreis:
8 000 HUF
20

Hollóházi porcelán "A BM Határőrség" váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
11245.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi kétfüles virágos váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 36 cm
11246.

Rufpreis:
3 000 HUF

"Kiskunhalas" feliratú Hollóházi váza, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 17,5 cm
11247.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi libás fiú, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, m: 13 cm
11248.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi és Aquincumi szív alakú bonbonier, matricás, jelzett, kopott, 9×10 cm (2×)
11249.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi porcelán asztali készlet, 3 db, kopott, jelzett, 8×6- 15×15 cm
11250.

Rufpreis:
1 200 HUF

Aquincumi porcelán kisfiú nyúllal, kézzel festett, jelzett,hibátlan, m: 12 cm
11251.

Rufpreis:
1 200 HUF

Drasche porcelán Aladdin kézzel festett, jelzett, apró mázhiba 13 cm
11252.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11253.

Rufpreis:
1 600 HUF

Aquincumi fésülködő porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
11254.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF