Porzellan Zahl der Lose: 119
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1882650
11243
335
Antik görög mintás Hollóházi porcelán bonbonniere. d:12,5 cm Matricás, jelzett, hibátlan. 1880850
11244
335
Hollóházi barokk váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm 1881786
11245
335
Hollóházi porcelán "A BM Határőrség" váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 1871272
11246
335
Hollóházi kétfüles virágos váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 36 cm
1871010
11247
335
"Kiskunhalas" feliratú Hollóházi váza, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 17,5 cm
1841617
11248
335
Hollóházi libás fiú, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, m: 13 cm
1759339
11249
335
Hollóházi és Aquincumi szív alakú bonbonier, matricás, jelzett, kopott, 9×10 cm (2×)
1759122
11250
335
Hollóházi porcelán asztali készlet, 3 db, kopott, jelzett, 8×6- 15×15 cm
1880687
11251
335
Aquincumi porcelán kisfiú nyúllal, kézzel festett, jelzett,hibátlan, m: 12 cm
1881895
11252
335
Drasche porcelán Aladdin kézzel festett, jelzett, apró mázhiba 13 cm 1807640
11253
335
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
1881055
11254
335
Aquincumi fésülködő porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF