Porzellan Zahl der Lose: 119
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1879875
11267
335
Porţelanul Cluj szarvas, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm 1878180
11268
335
Victoria Austria mitológiai jelenetes falitál, matricás, jelzett, kopott aranyozással, d: 30 cm
1878183
11269
335
Victoria Austria mitológiai jelenetes falitál, matricás, jelzett, kopott aranyozással, d: 32 cm
1856508
11270
335
24000
Franz Dorfl Studio Vienna díszdoboz, részben kézzel festett, jelzett (R.Ibl), apró hajszál repedéssel, m:10 cm, d:18 cm
1856535
11271
335
26000
1675551
11272
335
1791087
11273
335
Kahla teás csésze és alj + süteményes tányér, kézzel festett, kopott, jelezett
1776818
11274
335
Josefina Csehszlovákia 2 db kávéscsésze, matricás, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm
1872090
11275
335
120000
1872203
11276
335
60000
XIX. sz.: Jelzett (Bauer Erzsébet) kézzel festett gyertyatartó pár, mázas fajansz, kopott, apró lepattanással, m: 21 cm (2×)
1877901
11277
335
11000
Áttört füles váza, kézzel festett porcelán fajansz, márkajelzés nélkül, formaszámmal (357), m:12,5 cm
1881707
11278
335
2 db kézzel festett madár figura. Bodrogkeresztúri és jelzés nélküli. kb 18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF