Porzellan Zahl der Lose: 119
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1836677
11279
335
15000
1881906
11280
335
5 db klf jelzett porcelán 1881642
11281
335
1914-1916 Ferenc Józsefet és Vilmos császárt ábrázoló áttört porcelán tálka / WW. I. memory d: 13 cm 1882697
11282
335
XX. sz. eleje: Hévízi emlék. Kézzel festett porcelán kiöntő jelzés nélkül 15 cm
1869905
11283
335
Udvarló kisfiú porcelán falikép, kézzel festett, jelzés nélkül, hátoldala üveglapra ragasztva, keretben, hibátlan, 14×19 cm
1821869
11284
335
Flamenco asztali lámpa, kézzel festett porcelán, kis lepattanásokkal, nem kipróbált, selyem burával, m:52 cm 1878532
11285
335
Diana & Charles esküvője alkalmából kiadott emlékcsésze, matricás, hibátlan, d: 11,5 cm, m: 7,5 cm
1882565
11286
335
XX. sz. eleje: MCP csehszlovák porcleán süteményes készlet .Aranyozott, matricás. Kopásokkal
1881053
11287
335
Női akt, fehér mázas, jelzés nélkül, hibátlan, m: 23 cm
1881018
11288
335
Delfin pár, festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 11 cm
1878196
11289
335
Royal wedding William and Catherine porcelán emléktál, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, d: 20,5 cm 1872642
11290
335
XX. sz. Cheng Hua jelzésű kínai váza, máz alatti kézi festéssel, hibátlan, m:29,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF