Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1776365
10258
335
Würtz Ádám László (1957-): Gépvilág. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×20 cm
1869931
10259
335
Zakar jelzéssel: Falusi utcarészlet. Olaj, vászon, 40×55 cm 1820849
10260
335
Zielinszky Erzsébet (1937-): Ősz. Akvarell, papír, jelzett, 22×28 cm 1860481
10261
335
Ziffer jelzéssel: Készül a mű. Olaj, farost, 68×82 cm
1866443
10262
335
Zorád jelzéssel: Szélmalom, tus, papír, 41×30,5 cm 1866377
10263
335
Zorkóczy jelzéssel: Tóparti virágok. Tempera, karton, sérült, 34×50 cm 1877986
10264
335
Zsille Győző (1925-): Koratavasz. Szines linó, papír, jelzett, 24×34 cm
1861238
10265
335
28000
Zsolt jelzéssel: Badalona 1929. Olaj, vászon, 40×50 cm
1878369
10266
335
28 db szocialista propaganda rézkarc, papíron, kartonon, mappában, néhány foltos, 15×24 cm-30×40 cm 1881047
10267
335
Erdélyi festett üveg ikon 38x25 cm Fa keretben. 1881045
10268
335
Erdélyi festett üveg ikon 38x25 cm Fa keretben. 1881044
10269
335
Erdélyi festett üveg ikon 38x25 cm Fa keretben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF