Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 313

Würtz Ádám László (1957-): Gépvilág. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×20 cm
10258.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zakar jelzéssel: Falusi utcarészlet. Olaj, vászon,  40×55 cm
10259.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zielinszky Erzsébet (1937-): Ősz. Akvarell, papír, jelzett, 22×28 cm
10260.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ziffer jelzéssel: Készül a mű. Olaj, farost, 68×82 cm
10261.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zorád jelzéssel: Szélmalom, tus, papír, 41×30,5 cm
10262.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zorkóczy jelzéssel: Tóparti virágok. Tempera, karton, sérült, 34×50 cm
10263.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsille Győző (1925-): Koratavasz. Szines linó, papír, jelzett, 24×34 cm
10264.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Zsolt jelzéssel: Badalona 1929. Olaj, vászon, 40×50 cm
10265.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

28 db szocialista propaganda rézkarc, papíron, kartonon, mappában, néhány foltos, 15×24 cm-30×40 cm
10266.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Erdélyi festett üveg ikon 38x25 cm Fa keretben.
10267.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

10268.

Rufpreis:
2 000 HUF

10269.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF