Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1880351
10307
335
Jelzés nélkül: Kancsós csendélet. Olaj, karton, keretben, 20×26 cm
1878476
10308
335
Jelzés nélkül: Háztetők. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 31×29 cm
1878463
10309
335
Jelzés nélkül: Hegycsúcsok a távolban. Tempera, papír, üvegezett keretben, 12×16 cm 1878462
10310
335
Jelzés nélkül: Téli táj. Tempera, papír, üvegezett keretben, 12×16 cm 1878393
10311
335
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, karton, keretben, 32×41 cm 1879237
10312
335
Jelzés nélkül: Asztali csendélet citrommal. Olaj, karton, üvegezett keretben, 36×48 cm
1879242
10313
335
Jelzés nélkül: Asztali csendélet citrommal. Olaj, karton, kis lyukkal, üvegezett keretben, 36×48 cm
1825270
10314
335
15000
Jelzés nélkül: Favágók. Olaj, vászon, keretben, 56×45 cm
1845525
10315
335
Jelzés nélkül: Szent Lukács?. Tempera, rétegelt fa lemez, 28×21 cm
1865375
10316
335
Jelzés nélkül: Női portré, olaj, vászon, 68×50 cm 1783550
10317
335
Jelzés nélkül: Férfi portré, olaj, papír, 34×26,5 cm
1877362
10318
335
cca 1800 Jelzés nélkül: Férfi portré. Olaj, vászon, festék kopásokkal, 24,5×18,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF