Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1878365
10294
335
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt háttal. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 23×16 cm 1444248
10295
335
1882150
10296
335
Jelzés nélkül: Elesett huszár (vázlat). Ceruza, papír, üvegezett keretben, 14×8 cm 1860811
10297
335
30000
cca 1860 Jelzés nélkül: Kék köpenyes lány. Pasztell, papír, szakadással, üvegezett keretben, 47×37 cm
1691078
10298
335
1836631
10299
335
1780603
10300
335
Jelzés nélkül: Kőérberek. Olaj, karton, keretben, 21×25 cm
1880014
10302
335
Jelzés nélkül: Fekvő akt. Cinkográfia, papír, paszpartuban, 22×16 cm 1882174
10303
335
Jelzés nélkül: Glóriás lányka. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 39×31 cm
1882155
10304
335
Jelzés nélkül: Fák a domboldalon. Akvarell, papír, foltos, keretben, 18,5×11 cm
1881535
10305
335
Jelzés nélkül: Ház a völgyben. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 28×39 cm
1880489
10306
335
Jelzés nélkül: Gitározó hölgy. Olaj, vászon-karton, hibás, 51×33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF