Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1881515
10270
335
3 db jelzett rézkarc és akvarell 1691057
10271
335
Olvashatatlan jelzéssel: Kőhíd. Fametszet, papír, 24×24 cm
1760320
10272
335
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Enteriőr. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 24×32 cm
1861092
10273
335
Olvashatatlan jelzéssel: Munkások. Linó, papír, üvegezett keretben, 20×14 cm 1869871
10274
335
Olvashatatlan jelzéssel: Kőszeg '68, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 41,5×29,5 cm
1729798
10275
335
14000
1869970
10276
335
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 37×28 cm 1880046
10277
335
Olvashatatlan jelzéssel: Költők, 4 db. Fametszet, papír, 20×15 cm 1881583
10278
335
Olvashatatlan jelzéssel: Etetés a hidegben. Olaj, vászon-karton, 28×19 cm
1881401
10279
335
Olvashatatlan jelzéssel: Ikarus. Akvarell-tus, papír, 25×37 cm 1881250
10280
335
11000
Perlmutter Imre (1870-1935): Vadász kutyával, Olaj, fa, festék hibákkal, 12x9 cm Üvegezett keretben 1878087
10281
335
4600
Olvashatatlan jelzéssel: Budapest Margitsziget. Rézkarc, papír, 29,5×39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF