Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1881517
10172
335
Németh Ami (?-?): Kollázsok, 3 db, 30×22 cm 1865341
10173
335
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Lányportré, pasztell, papír, jelzett, 30×21 cm
1865342
10174
335
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Lányportré, akvarell, papír, jelzett, 28,5×20,5 cm
1882414
10175
335
Novák Lajos (1927-1989): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19x29 cm
1878280
10176
335
Novák Lajos (1927-1989): Tata. Rézkarc, papír, jelzett, 25×19 cm 1864423
10177
335
Nyergesi János (1895-1982): Híd, akvarell, papír, jelzett, 30×43 cm
1850308
10178
335
Nyergesi János (1895-1982): Faluhatár, akvarell, papír, jelzett, 30×43 cm
1810562
10179
335
5500
Nyergesi János (1923-1996): Park részlet. Akvarell, tus, papír, jelzett, 38x27 cm
927100
10180
335
1878470
10181
335
Ócsvár Rezső (1877-1968): Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×22 cm 1878070
10182
335
3800
Ősz Dénes (1915-1980): Budai vár. Színes rézkarc, karton, jelzett, 30×39 cm 1871569
10183
335
Pancy 1917 (Fábry Karola ?-?) jelzéssel: Konyhaasztali csendélet. Olaj, vászon. 30x45 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF