Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1833641
10221
335
3400
Stotz Mihály (?-?): Alkonyat. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 27×22 cm
1868966
10222
335
4800
Stotz Mihály (1941- ): Illusztráció, tűzzománc-terv, papír, jelzett, 14×8,5 cm
1878128
10223
335
Stotz Mihály (?-?): Arc. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 34×22 cm 1866368
10224
335
1878033
10225
335
7500
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Illusztrációk, 10 db fametszet, papír, jelzés nélkül, különböző méretben 1881823
10226
335
15000
Szász Endre (1926-2003): Nő rókafejes fejdísszel. Szitanyomat, papír, jelzett, apró folttal, üvegezett keretben, 42×59 cm 1837588
10227
335
Szeift Béla (1944-2012): Fekete Orfeusz, vegyes technika, karton, jelzett, 62×43 cm 1865372
10228
335
Szeift Béla (1944-2012): Vörös levél, vegyes technika, karton, jelzett, paszpartuban, 55×39 cm
1780467
10229
335
1772874
10230
335
Szigethy Vilmos (?-?): Pihenők. Tus, papír, 15×24 cm
1864712
10231
335
Szilvásy Margit (?-?): Balatoni látkép. Akvarell, papír, fa keretben, 21×27 cm 1773247
10233
335
Paul Takacs (1932-2000): Dance. Szitanyomat, papír, jelzet, üvegezett keretben, 48×32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF